Szanowni Państwo! Drodzy Rodzice!

Nauczyciele i pracownicy Zespołu Szkół im. 7 Pułku Strzelców Konnych Wlkp. w Biedrusku przystąpili do ogólnopolskiego strajku. Planowany termin: od poniedziałku 8 kwietnia do odwołania. Zdajemy sobie sprawę, że protest wiąże się z trudnościami dla Państwa. Liczymy jednak na wyrozumiałość z Państwa strony – naszym wspólnym celem jest dobra edukacja.

Podczas strajku w szkole:

• nie będą odbywały się żadne zajęcia dydaktyczne,
  • w dniach 8-9 kwietnia jesteśmy w stanie zapewnić opiekę w świetlicy dla maksymalnie 50 dzieci,
  • w dniach strajku będą wydawane obiady,
  • w poniedziałek dzieci klasy III zgodnie z planem wyjeżdżają na basen,
  • w poniedziałek jesteśmy w stanie powiadomić o wyjeździe wtorkowym na basen, proszę śledzić komunikaty w e-dzienniku,
  • zgodnie z naszym dzisiejszym stanem wiedzy – egzamin gimnazjalny i egzamin ósmoklasisty odbędą się, w dniach egzaminów opieka świetlicowa zgodnie z wcześniejszymi deklaracjami,
  • pragnę zwrócić uwagę, że sytuacja jest dynamiczna, o  wszystkich zmianach będą Państwo na bieżąco informowani przez wpis w e-dzienniku.

Podczas strajku w przedszkolu:

• nie będą odbywały się żadne zajęcia, również opiekuńcze.

W związku z tym prosimy Państwa o zapewnienie dzieciom opieki w domu.

Dziękuję za wyrozumiałość, życzliwość i współpracę .

Marzena Szymańska

Dyrektor Zespołu Szkół im. 7 PSK Wlkp. w Biedrusku