DUŻY SUKCES UCZNIÓW ZESPOŁU SZKÓŁ W BIEDRUSKU NA MITYNGU LEKKOATLETYCZNYM W SUCHYM LESIE

W dniu 04. 10.2018 r. w Suchym Lesie odbył się mityng lekkoatletyczny organizowany przez UKS Dąb Suchy Las. Bardzo dobrze spisali się uczniowie naszej szkoły, którzy w stawce 5-ciu zespołów zajęli 2 miejsce w klasyfikacji drużynowej, zdobywając okazały puchar. Natomiast indywidualnie nasi uczniowie zdobyli 17 medali: 7 złotych – Alina Kłódczyńska, Janusz Filipiak i Adrian Skubiszyński (skok w dal), Jakub Matuszak i Kacper Jaskuła (60 m.), Dawid Jujeczka (300 m.) i Julia Marciszewska (rzut piłką lekarską), 5 srebrnych – Emilia Reich, Aniela Przystałowska, Igor Gadaliński i Nikodem Jóźwiak w rzucie piłką palantową oraz Kamil Zieliński w skoku w dal, a także 5 brązowych – Klara Przystałowska i Ola Zaręba w skoku w dal oraz Natalia Grembecka w rzucie piłką palantową, Szymon Andrzejczak w biegu na 300 m i sztafeta 4 x 333 m w składzie: Alina Kłódczyńska, Tosia Łopka, Jakub Matuszak i Dawid Jujeczka.

Wszystkim zawodnikom gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

Waldemar Kamiński