OSIĄGNIĘCIA UCZNIÓW W ROKU SZKOLNYM 2016/2017

Dydaktyczne

1. MIĘDZYNARODOWY KONKURS MATEMATYCZNY „KANGUR”

WyróżnienieMilan Różycki klasa V

WyróżnienieJakub Matuszak klasa III a

WyróżnienieGrzegorz Dąbek klasa II b

 

2. Konkurs gminny – „GMINA SUCHY LAS WCZORAJ I DZIŚ”

II miejsceMałgorzata Szataniak klasa III G, Joanna Wojciechowska klasa III G, Agata Rorot klasa II G

 

3. Konkurs powiatowy – „KOCHAJMY NASZE OJCZYZNY” 

IV miejsceJulia Bułakowska, Zofia Frąckowiak, Małgorzata Szataniak klasa III G

 

Artystyczne

1. Konkurs recytatorski – JESIENNA ZADUMA” (etap gminny)

III miejsce w kategorii klas IV-VI – Karolina Zawadzka

Wyróżnienie w kategorii klas IV-VI – Adam Suszek

Wyróżnienie w kategorii klas I-III – Antonina Łopka

 

2. XVII PRZEGLĄD MAŁYCH FORM TEATRALNYCH

Nagroda za mistrzowską grę aktorskąJulia Bułakowska klasa III G

WyróżnienieZofia Frąckowiak III G i Maja Szymańska klasa I G

 

3. Konkurs recytatorski – „GAŁCZYŃSKI ODCZAROWANY”, zorganizowany przez LO im. D. Chłapowskiego w Bolechowie 

Wyróżnienie – Zofia Frąckowiak klasa III G

 

4. VI POWIATOWY KONKURS PIOSENKI PATRIOTYCZNEJ I ŻOŁNIERSKIEJ

II miejsceEmilia Tatrowska  klasa VI a

II miejsceOlga Frąckowiak, akompaniowali jej na gitarach: Agata Rorot i Hubert Paśnicki klasa II G

 

5. Konkurs ekologiczny – „BĄDŹ EKO POZNANIAKIEM”, w którym hasło przewodnie brzmiało „Dzieciaki tworzą śmieciaki”

I miejsceNadia Piasecka, Alicja Mielcarska i Jakub Taracha klasa IV a

 

6. KONKURS NA SZOPKĘ BOŻONARODZENIOWĄ (Suchy Las)

I miejsce w kategorii: praca indywidualna – Weronika Hedrych klasa II G

I miejsce w kategorii: praca rodzinna – Magdalena Łuczak klasa II G

 

7. MIĘDZYSZKOLNY KONKURS PIOSENKI OBCOJĘZYCZNEJ

II miejsceEmilia Tatrowska klasa VI a

 

8. XIX PRZEGLĄD ARTYSTYCZNY „CHARTYNKA”

WyróżnienieAntonina Łopka klasa III a

WyróżnienieKasper Badowski klasa II G

 

9. Konkurs plastyczny – „Malowany Dzień Środowiska”

I miejsceOliwia Kłódczyńska klasa VI a

 

Sportowe

Szkoła Podstawowa

Awans do finału powiatu poznańskiego w piłce ręcznej chłopców

Gimnazjum

Awans do półfinału powiatu poznańskiego w piłce ręcznej dziewcząt (mistrzostwo Gminy Suchy Las)

Awans do półfinału powiatu poznańskiego w piłce koszykowej chłopców (mistrzostwo Gminy Suchy Las)

Michał Sokół klasa VI b (Klub UKS Gimnazjon Suchy Las)
II miejsce – Jesienny Turniej Judo
I miejsce – Rawicki Turniej Judo
I miejsce – Gwiazdkowy Turniej Judo
I miejsce – Mistrzostwa Wielkopolski w Judo Młodzików
II miejsce – VI Otwarte Mistrzostwa młodzików w Tuliszkowie
II miejsceIgrzyska Młodzieży Szkolnej
II miejsce – XXVII Turniej z okazji Dni Leszna
II miejsce – w rankingu Województwa Wielkopolskiego za rok 2016 w kategorii chłopcy (na 133 sklasyfikowanych zawodników)