Dzieciaki tworzą Śmieciaki

Kilkunastu uczniów z naszej szkoły wzięło udział w konkursie „Bądź EKO POZNANIAKIEM”, w którym hasło przewodnie brzmiało „Dzieciaki tworzą Śmieciaki”. Jego celem było szerzenie wiedzy ekologicznej oraz promowanie postaw proekologicznych. Inicjatorem konkursu była firma FB Serwis, a akcji patronował Prezydent Miasta Poznania i Związek Międzygminny GOAP.

Zwycięzcami w tym konkursie zostali: Nadia Piasecka, Alicja Mielcarska i Jakub Taracha z naszej szkoły. Wykonali oni Śmieciaka z plastikowych nakrętek, szpulek po niciach, plastikowych butelek, kartonów i gazet.

W nagrodę otrzymali tablety, a szkoła – projektor multimedialny oraz pakiet multimedialnych materiałów edukacyjnych. Praca naszych czwartoklasistów zostanie wykorzystana w kampanii reklamowej firmy FB Serwis.

Serdecznie gratulujemy!

Małgorzata Andrzejczak

image004