W KRÓLESTWIE BAJEK

        W listopadzie w Biedrusku królowały postacie z bajek. 5 listopada z okazji Dnia Postaci z  Bajek uczniowie przemienili się w ulubionych bohaterów. Wyjątkowymi strojami wyróżnili się następujący uczniowie z klas I – III Szkoły Podstawowej: Adrian Kachel, Hanna Jabłońska, Maksymilian Paterski, Krzysztof Pytlak, Martyna Narożnowska, Marta Rogalińska i Martyna Czapla. Ciekawe stroje zaprezentowali też starsi uczniowie zarówno kl. IV – VI jak i gimnazjaliści.  
        16 listopada na  apelu klas I-III ogłoszone zostały wyniki konkursu zorganizowanego przez bibliotekę szkolną pod tytułem „Moja ulubiona postać z bajki”. I miejsce zdobyła Tosia Łopka z kl.Ia, Natalia Gazda z kl.Ib i Zosia Wróblewska z kl.Ia. II miejsce zdobyła Maja Norkiewicz z kl.Ia i Ola Siemińska z kl.III. III miejsce zajął Adrian Kachel z kl.Ib i Piotr Rorot z kl.Ib. Pozostałe osoby biorące udział w konkursie otrzymały wyróżnienia.Wszyscy uczestnicy konkursu nagrodzeni zostali dyplomami i słodkim upominkiem.

                                                                                     M.Matuszak, R.Urbaniak

 

       Listopad  w Zespole Szkół im. 7.P.S.K. Wlkp. w Biedrusku był miesiącem  bajek. 5 listopada, z okazji Dnia Postaci z  Bajek, uczniowie przemienili się w swoich ulubionych bajkowych bohaterów.Na 3 godzinie lekcyjnej wszystkie klasy,  począwszy od najmłodszych a skończywszy na III gim., zebrały się na hali gimnastycznej. Tam został rozstrzygnięty konkurs.Wyniki uczniowie poznali 7 listopadaWyjątkowymi strojami wyróżniało się wiele osób, ale tylko część z nich została nagrodzona.W klasach  I – III Szkoły Podstawowejnagrodzono 7 uczniów.
       
Ciekawe stroje zaprezentowali też starsi uczniowie, zarówno z kl. IV – VI jak i gimnazjaliści. Nie było miejsca I,  II czy III. Były wyróżnienia dla  bardzo wielu uczestników tego konkursu. Największym zdziwieniem dla uczniów był strój nauczycielki – pani Jolanty Jedynak. Przez cały dzień wszyscy zastanawiali się za kogo Pani się przebrała… Uczniowie nie tylko naśladowali swoich ulubionych bohaterów, ale też malowali ich wizerunki.
16 listopada, na  apelu klas I-III, ogłoszone zostały wyniki konkursu zorganizowanego przez bibliotekę szkolną pod tytułem „Moja ulubiona postać z bajki”.

 I miejsce zdobyły: Tosia Łopka z kl.Ia, Natalia Gazda z kl.Ib i Zosia Wróblewska z kl.Ia.

 II miejsce zdobyły: Maja Norkiewicz z kl.Ia i Ola Siemińska z kl.III.

 III miejsce zajęli Adrian Kachel z kl.Ib i Piotr Rorot z kl.Ib.

Pozostałe osoby biorące udział w konkursie otrzymały wyróżnienia.Wszyscy uczestnicy konkursu nagrodzeni zostali dyplomami i słodkim upominkiem.

Anna Różańska