CO DZIAŁO SIĘ W NASZEJ SZKOLE?

        W naszej szkole co roku przystępujemy do różnych konkursów, nie tylko szkolnych. W tym roku wielu z nas wzięło udział w  konkursach przedmiotowych kuratoryjnych, z : j. polskiego, matematyki, biologii, chemii, geografii.
        Uczniowie wzięli również udział w Salamandrze, Złotej Żabce i Złotej Żabie z polskiego i matematyki. W tych konkursach nasi koledzy i koleżanki będą reprezentowali szkołę w dalszych etapach, ale na wyniki musimy jeszcze trochę poczekać.
        4 listopada odbyły się eliminację do konkursu recytatorskiego „Jesienna zaduma”. Ośmiu naszych najlepszych recytatorów reprezentowało szkołę,19 listopada, w gminnym etapie. Jako szkoła zajęliśmy bardzo wysokie lokaty.W kategorii klas 1-3 szkoły podstawowej mieliśmy  2 i 3 miejsce. Miejsce II przypadło Oli Borońskiej z klasy III, a miejsce III – Adamowi Suszkowi z kl. II.Wgrupie klas gimnazjalnych  najlepsza była Ula Zawadzka.
        Ula była  również druga w powiatowym etapie tego konkursu – udało jej się to już drugi raz. Wszyscy jej znajomi wierzą, że w  następnym roku Ona wygra!
        Wszystkim uczestnikom  gratulujemy. Zachęcamy do brania udziału w kolejnych konkursach i zawodach i reprezentowania  naszej szkoły nie tylko w gminie, ale jeszcze wyżej.

Ula